Jméno:
Heslo:

Vyhledávání

Aktuality:

ZAVŘENO

3.9.2020 Dne 04.09.2020 je prodejna z technických důvodů... více více

INVENTURA

17.10.2019 Dne 17.10. - 18.10.2019 z technických důvodů zavřeno -... více více

Anytrade

O firmě

Firma Anytrade, spol. s r.o. byla založena v roce 1990 jako společnost s ručením omezeným. Od samého počátku se společnost zabývala především nákupem a prodejem keramických materiálů (obklady, dlažby a sanitární keramika), doplňkově ostatním vybavením koupelen (vany, sprchové kouty, baterie, ...) a prodejem ostatních materiálů, které s předešlými souvisí (lepidla, spárovací hmoty, nářadí pro obkladače atd.).

Během téměř dvou desítek let, kdy firma nejprve vyvážela výrobky českých keramiček do zemí bývalého SSSR a poté naopak začala dovážet obklady a dlažbu do České a Slovenské republiky, se firma stala velkoobchodním partnerem zejména hobby marketů (především sítě Hornbach), partnerem pro necelou stovku obchodů s výše uvedenými materiály a od roku 2009 i partnerem pro konečného spotřebitele prostřednictvím nové maloobchodní prodejny či prostřednictvím svých webových stránek.

Firma má dnes kolem dvaceti zaměstnanců, velkoobchodní sklady má v Mělníku v areálu ČSAD, kde od dubna 2009 zahájí činnost maloobchodní prodejna se vzorky dlažeb z Itálie, Španělska, Polska, Maďarska, Slovenska, ale i z Turecka, Indonésie či Brazílie. V posledních třech letech firma ročně nakoupí a prodá necelý milion čtverečních metrů obkladů a dlažeb.

Nespornou předností nové prodejny kromě velmi širokého sortimentu budou více než 90% skladové zásoby vystaveného zboží, nepřetržité výprodeje obměňovaného zboží, dobrá dostupnost i pro vzdálenější zákazníky (10 minut ze sjezdu dálnice D8 – exit 18) a v neposlední řadě pohodlné parkování a dostatečný manipulační prostor pro nakládku zboží.

Jsme potěšeni tím, že jste si přečetli základní informace o naší firmě, a těšíme se na to, že se stanete naším spokojeným zákazníkem!

Z NAŠÍ NABÍDKY:

FAIENCE bianco, blu, ocra, verde, rosso

FAIENCE bianco, blu, ocra, verde, rosso

KEYBOARDS bianco, nero

KEYBOARDS bianco, nero

ENERGIE pistaccio, bianco

ENERGIE pistaccio, bianco

KEYBOARDS bianco, nero

KEYBOARDS bianco, nero

Anytrade spol. s r.o., Zagarolská 316, Nelahozeves 277 51, e-mail: anytrade@anytrade.cz
Design AG25 2007 - 2014