Jméno:
Heslo:

Vyhledávání

Aktuality:

ZAVŘENO

3.9.2020 Dne 04.09.2020 je prodejna z technických důvodů... více více

INVENTURA

17.10.2019 Dne 17.10. - 18.10.2019 z technických důvodů zavřeno -... více více

Anytrade

O firmě

Firma Anytrade, spol. s r.o. byla založena v roce 1990 jako společnost s ručením omezeným. Od samého počátku se společnost zabývala především nákupem a prodejem keramických materiálů (obklady, dlažby a sanitární keramika), doplňkově ostatním vybavením koupelen (vany, sprchové kouty, baterie, ...) a prodejem ostatních materiálů, které s předešlými souvisí (lepidla, spárovací hmoty, nářadí pro obkladače atd.).

Během téměř dvou desítek let, kdy firma nejprve vyvážela výrobky českých keramiček do zemí bývalého SSSR a poté naopak začala dovážet obklady a dlažbu do České a Slovenské republiky, se firma stala velkoobchodním partnerem zejména hobby marketů (především sítě Hornbach), partnerem pro necelou stovku obchodů s výše uvedenými materiály a od roku 2009 i partnerem pro konečného spotřebitele prostřednictvím nové maloobchodní prodejny či prostřednictvím svých webových stránek.

Firma má dnes kolem dvaceti zaměstnanců, velkoobchodní sklady má v Mělníku v areálu ČSAD, kde od dubna 2009 zahájí činnost maloobchodní prodejna se vzorky dlažeb z Itálie, Španělska, Polska, Maďarska, Slovenska, ale i z Turecka, Indonésie či Brazílie. V posledních třech letech firma ročně nakoupí a prodá necelý milion čtverečních metrů obkladů a dlažeb.

Nespornou předností nové prodejny kromě velmi širokého sortimentu budou více než 90% skladové zásoby vystaveného zboží, nepřetržité výprodeje obměňovaného zboží, dobrá dostupnost i pro vzdálenější zákazníky (10 minut ze sjezdu dálnice D8 – exit 18) a v neposlední řadě pohodlné parkování a dostatečný manipulační prostor pro nakládku zboží.

Jsme potěšeni tím, že jste si přečetli základní informace o naší firmě, a těšíme se na to, že se stanete naším spokojeným zákazníkem!

Z NAŠÍ NABÍDKY:

KEYBOARDS bianco, nero

KEYBOARDS bianco, nero

FRESH blanco, menta

FRESH blanco, menta

ECOLOGIC papel, teja

ECOLOGIC papel, teja

IBIZA

IBIZA

Anytrade spol. s r.o., Zagarolská 316, Nelahozeves 277 51, e-mail: anytrade@anytrade.cz
Design AG25 2007 - 2014